⚠️⚠️ MĂSURATORI AMÂNATE ⚠️- ZONA UNGUROAIA – 04-06 MARTIE 2024

⚠️ DIN CAUZA CONDITIILOR METEO , MASURATORILE CE URMAU A FI FACUTE PE SECTORUL 18 AU FOST AMANATE
VOM REVENI CU DETALII ATUNCI CAND VREMEA VA PERMITE INTRAREA PE TERENURI
……………………..
Aducem la cunoștința proprietarilor / posesorilor / deținătorilor de terenuri situate în extravilan, sector cadastral 18 – UAT Cristești, că în zilele de 04 martie 2024, 05 martie 2024 și 06 martie 2024, începând cu ora 09.30 vor fi efectuate măsurători la teren, în vederea identificării și intabulării gratuite a imobilelor.

‼Pentru că Sectorul 18 este mare a fost împărțit in trei părți, iar măsuratorile vor avea loc conform hărții atașate:

🔵➡️𝐙𝐎𝐍𝐀 𝟏 – 𝐀𝐋𝐁𝐀𝐒𝐓𝐑𝐀̆ – 𝐋𝐮𝐧𝐢 (𝟎𝟒 𝐦𝐚𝐫𝐭𝐢𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟒) – Zonele Dumbrăvița, Livadă, Coasta Pețenchea, În Baltă și Peste Baltă
🔴➡️𝐙𝐎𝐍𝐀 𝟐 – 𝐑𝐎𝐒𝐈𝐄 – 𝐌𝐚𝐫𝐭𝐢 ( 𝟎𝟓 𝐦𝐚𝐫𝐭𝐢𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟒) – Zonele Albia, La Garofa, Dealu Ungureni, Albia la Popi, Coasta Rățoaiei
🟢➡️𝐙𝐎𝐍𝐀 𝟑 – 𝐕𝐄𝐑𝐃𝐄 – 𝐌𝐢𝐞𝐫𝐜𝐮𝐫𝐢 (𝟎𝟔 𝐦𝐚𝐫𝐭𝐢𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟒) – Zonele Goldana, Nadler, Pârâul Ungureni

🙏Vă rugăm să permiteți accesul executanților de măsurători pe terenul dumneavoastră.

🙏Rugăm prin prezenta ca toți deținători de teren aflați în sector cadastral 18 (Zona Unguroaia) 𝐬𝐚̆ 𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐢𝐧𝐭𝐞 𝐥𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐞𝐧 𝐜𝐮 𝐚𝐜𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐝𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐫𝐢𝐞𝐭𝐚𝐭𝐞 𝐚𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐥𝐞𝐠𝐚𝐥𝐢𝐳𝐚𝐭𝐞 𝐬̦𝐢 𝐜𝐮 𝐜𝐨𝐩𝐢𝐢𝐥𝐞 𝐝𝐞 𝐛𝐮𝐥𝐞𝐭𝐢𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐚 𝐢𝐧𝐝𝐢𝐜𝐚 𝐥𝐢𝐦𝐢𝐭𝐞𝐥𝐞 𝐭𝐞𝐫𝐞𝐧𝐮𝐫𝐢𝐥𝐨𝐫.

🌧În situația condițiilor meteorologice nefavorabile vom anunta o data ulterioara pentru efecturarea masuratorilor.

‼𝗣𝗿𝗲𝘇𝗲𝗻𝘁̦𝗮 𝗹𝗮 𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗲𝘀𝘁𝗲 𝗼𝗯𝗹𝗶𝗴𝗮𝘁𝗼𝗿𝗶𝗲! 𝗜̂𝗻 𝗰𝗮𝘇𝘂𝗹 𝗻𝗲𝗽𝗿𝗲𝘇𝗲𝗻𝘁𝗮̆𝗿𝗶𝗶 𝗹𝗮 𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻 𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻𝘂𝗿𝗶𝗹𝗲 𝘀𝗲 𝘃𝗼𝗿 𝗶𝗻𝘁𝗮𝗯𝘂𝗹𝗮 𝗽𝗿𝗼𝘃𝗶𝘇𝗼𝗿𝗶𝘂 𝗽𝗲 𝗨𝗔𝗧 𝗖𝗿𝗶𝘀𝘁𝗲𝘀̦𝘁𝗶, 𝗰𝗼𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺 𝗹𝗲𝗴𝗶𝗶.

📢Informații suplimentare la Primăria Comunei Cristești (Căminul Cultural Theodor Kristescu).

#IntabulariGratuite #ComunaCristesti