ANUNȚ – În atenția cetățenilor comunelor Cristești, Vorona și Coșula – CADRASTRU GENERAL

⭕️Toți cetățenii care care detin terenuri in sectoarele cadastrale NR. 9, NR. 10, NR. 15, NR 25, NR. 44, NR. 45, ce nu au participat la măsuratorile din teren, precum si cei care nu au adus la PRIMARIE documentele necesare in vederea realizarii intabularilor gratuite, sunt rugate SA SE PREZINTE OBLIGATORIU la sediul PRIMARIEI CRISTESTI (Sediul Centrului Cultural THEODOR KRISTESKU), marti 30 ianuarie 2024, incepand cu ora 9:00.

⭕️Vă rugăm să distribuiți acest mesaj, pentru a ajunge atât la cetățenii din comuna Cristesti, cât și pentru cei din comunele Vorona si Coșula, ce dețin terenuri pe raza UAT CRISTEȘTI.

👇Mai jos va prezentăm denumirile populare ale sectoarelor:

🟢Sector cadastral 9 – UAT Cristesti la locul numit IN VALE, GAVAN si CAPUL DEALULUI

🟢Sector cadastral 10 – UAT Cristești la locul numit COASTA IRINEI si CIERI

🟢Sector cadastral 15 – UAT Cristești la locul numit DUMBRĂVIȚA, PODUL UNGUROII, COASTA SI SESUL UNGUROII, MAHULENI

🟢Sector cadastral 25 – UAT Cristești la locul numit URSOAIA, DEALUL MOCANULUI, LA SALCAMI si CLIN

🟢Sector cadastral 45 – UAT Cristești la locul numit ȘESUL COȘULEI, BONUL MIC

🟢Sector cadastral 44 – UAT Cristești la locul numit ȘESUL COȘULEI, BONUL MIC